چاپ
ارسال به دوست

جریمه ۱۳ میلیونی دو مرغ فروشی و رستوران در فومن

ایسنا/گیلان رئیس شبکه دامپزشکی فومن، از جریمه دو مرغ فروشی و یک رستوران متخلف در شهرستان فومن خبر داد و گفت: اشخاص متخلف پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی و در مجموع به ۱۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان جزای نقدی محکوم شدند.

به گزارش روابط عمومی دامپزشکی گیلان، مهندس شهرام مهدیزادگان در گفت وگو با ایسنا، از جریمه دو مرغ فروشی و یک رستوران متخلف در شهرستان فومن خبر داد و اظهار کرد: در پی بازرسی های منظم و مداوم کارشناسان شبکه دامپزشکی شهرستان فومن از مراکز عرضه فرآورده های خام دامی، عدم رعایت مسائل بهداشتی و توزیع مواد پروتئینی تاریخ مصرف گذشته و یا فاسد در بین شهروندان در دو واحد مرغ فروشی و یک رستوران مشاهده شد.

وی افزود: اشخاص متخلف پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی و در مجموع به ۱۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان جزای نقدی محکوم شدند.

رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان فومن، به شهروندان توصیه کرد فرآورده‌های خام دامی مورد نیاز خود را از مراکز معتبر تامین کنند و یادآور شد: مردم در هنگام خرید حتما به مهر و برچسب دامپزشکی و همچنین تاریخ تولید و انقضای مواد پروتئینی بسته بندی شده توجه کافی داشته باشند و در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی، مراتب را به شبکه دامپزشکی فومن اطلاع دهند.

مهدیزادگان خاطرنشان کرد: حفظ سلامت و برقراری امنیت غذایی جامعه در هر شرایطی و به ویژه بحران شیوع کرونا اولویت اصلی و وظیفه دامپزشکی است که در بستر نظارت‌های مستمر کارشناسان این اداره جاری خواهد شد.


  • فایل پیوست :
  • کد خبر: ٢٥٥١١٩/
  • ٠٨:٠٥ - 1399/06/06/
  • تعداد بازدید: 105

خروج