• 95/09/11 - 12:00
  • تعداد بازدید : 9
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

مراسم سوگواری دهه آخر صفر در اداره کل دامپزشکی گیلان برگزار شد

مراسم عزاداری به مناسبت رحلت جانگداز پیامبر گرامی اسلام(ص)، شهادت امام حسن مجتبی(ع) و امام رضا (ع) روز سه شنبه مورخ 09/09/1395 با حضور  مدیر کل، رؤسای ستادی و رؤسای شبکه های دامپزشکی شهرستانها، ایثارگران، بسیجیان، کارکنان مرکز استان و تعدادی از کارکنان شهرستانها در سالن اجتماعات غدیر اداره کل دامپزشکی گیلان برگزار شد.


در این مراسم دکتر مطهری فرد فرمانده پایگاه مقاومت اداره کل دامپزشکی نمونه ای از سیره پیامبر اعظم (ص) در باره نماز و رعایت حقوق حیوانات و فرمایشات آن حضرت در باره فواید دام و دامداری را بیان کرد و همچنین نمونه ای از حلم و کرم وبخشش امام حسن مجتبی(ع) در برخورد با مخالفان و نمونه ای از سیره امام رضا(ع) در باره اهمیت نماز اول وقت را بیان داشت.


در ادامه حجة الاسلام والمسلمین عباس روح الله زاده نیز در باره مسائل اخلاقی و سیره این سه معصوم (ع)سخنرانی کرد و گفت: طبق فرمایش امام رضا(ع) مؤمن، مؤمن نیست، مگر اینکه در او سه خصلت باشد: سنتی از پروردگارش، سنتی از پیامبرش و سنتی از امامش. سنت از پروردگارش رازپوشی، سنت از پیامبرش مدارا و سازگاری با مردم و سنت از امامش صبر و شکیبایی در سختی و تنگدستی است. در ادامه مراسم روضه خوانی انجام شد.









  • گروه خبری :
  • کد خبر : 184466
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید