• 1400/07/17 - 08:24
  • تعداد بازدید : 74
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه

حضور امام جمعه و جمعی از مدیران شهرستان املش در شبکه دامپزشکی به مناسبت روز ملی دامپزشکی

به مناسبت 14 مهر ماه روز ملی دامپزشکی، امام جمعه شهرستان املش و جمعی از مدیران ادارات این شهرستان با حضور در محل شبکه دامپزشکی املش با رئیس و کارکنان این شبکه دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی دامپزشکی گیلان، دکتر فلاح دوست  رییس شبکه دامپزشکی املش گفت: به مناسبت 14 مهر ماه، روز ملی دامپزشکی، امام جمعه شهرستان املش و جمعی از مدیران ادارات این شهرستان با حضور در محل شبکه دامپزشکی املش با رئیس و کارکنان این شبکه دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار دکتر فلاح دوست ضمن خوش آمد گویی به مهمانان، به تشریح عملکرد این شبکه در 6 ماهه نخست سال 1400 پرداخت و گزارشی از اهم اقدامات و فعالیت های شبکه ارائه کرد.

رئیس شبکه دامپزشکی املش این روز را فرصت مغتنمی جهت شناساندن رشته دامپزشکی و مشقات و چالش های این رشته برشمرد و گفت: با تمام کمبود ها و مشکلات موجود، نیروهای دامپزشکی با جان و دل و به صورت جهادی تمام تلاششان را در جهت رسیدن به اهداف عالیه سازمان دامپزشکی به کار می بندند.

حجت الاسلام والمسلمین رنجبر، امام جمعه شهرستان املش نیز ضمن تبریک روز ملی دامپزشکی، از زحمات کارکنان شبکه دامپزشکی املش  تقدیر و قدردانی کرد.

  • گروه خبری : اخبار شهرستان املش,اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 277684
کلمات کلیدی
طاهره شهیدی

طاهره شهیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه