• 1400/07/17 - 07:40
  • تعداد بازدید : 36
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

بازدید فرماندار شهرستان لنگرود از شبکه دامپزشکی این شهرستان به مناسبت روز دامپزشکی

همزمان با 14 مهر روز ملی دامپزشکی، فرماندار شهرستان لنگرود از شبکه دامپزشکی شهرستان لنگرود بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان گیلان، فرماندار شهرستان  لنگرود آقای مهندس هادی جعفر زاده فهیم  بهمراه بخشدار مرکزی از محل شبکه دامپزشکی بازدید و با کارکنان این شبکه  به مناسبت روز ملی دامپزشکی دیدار کردند.

  در این دیدار فرماندار شهرستان  ضمن تقدیر از زحمات مجموعه دامپزشکی، اظهار داشت با تلاش شبانه روزی کارکنان دامپزشکی و فعالیت هایی که در زمینه کنترل و پیشگیری از شیوع بیماری های مشترک بین انسان و دام انجام میدهند علاوه بر توسعه دامپروری در تأمین سلامت مردم نقش مهمی را ایفا میکنند.

منصور شجاع رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان لنگرود در این دیدار ضمن ارائه گزارش عملکرد شبکه با اشاره به وظایف حاکمیتی دامپزشکی در خط مقدم مقابله به بیماریهای دام و طیور و علی الخصوص پیشگیری از بیماریهای مشترک بین انسان و دام گفت: کنترل، نظارت و حفظ سلامت فرآورده های خام دامی و به تبع آن سلامت مصرف کنندگان از اولویت های اصلی دامپزشکی می باشد که نگاه ویژه مسئولین به مقوله بهداشت و سلامت بیش از پیش مورد نیاز است.

درپایان این بازدید فرماندار شهرستان لنگرود ضمن اهداء لوح تقدیر به کارکنان شبکه، عملکرد دامپزشکی را مثبت ارزیابی کرد و اظهار امیدواری کرد مسائل و مشکلات مرتبط با حوزه کاری تا حصول نتیجه پیگیری خواهد شد.

 

  • گروه خبری : اخبار شهرستان لنگرود,اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 277678
کلمات کلیدی
طاهره شهیدی

طاهره شهیدی

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه