كوچك يا بزرگ كردن بخش :.

اخبار اداره کل

امنیت سلامت غذایی به طور قابل توجهی در گرو عملکرد مناسب آزمایشگاه استامنیت سلامت غذایی به طور قابل توجهی در گرو عملکرد مناسب آزمایشگاه است
امنیت سلامت غذایی به طور قابل توجهی در گرو عملکرد مناسب آزمایشگاه استامنیت سلامت غذایی به طور قابل توجهی در گرو عملکرد مناسب آزمایشگاه است
1397/2/1 شنبه
مدیر کل دامپزشکی گیلان:
امنیت سلامت غذایی به طور قابل توجهی در گرو عملکرد مناسب آزمایشگاه است

به گزارش روابط عمومی دامپزشکی گیلان: دکتر سهراب عاقبتی مدیر کل دامپزشکی در روز سی ام فروردین "روز آزمایشگاه" و روز بزرگداشت "حکیم جرجانی" طبیب نابغه ایرانی، از کارکنان آزمایشگاه مرکزی استان تجلیل کرد.
مدیر کل دامپزشکی گیلان اظهار داشت: آزمایشگاه دامپزشکی نقش بسیار اساسی را در تشخیص، درمان و پیشگیری از روند بیماری ها ایفا می کند.
سهراب عاقبتی با اشاره به اینکه آزمایش و آزمایشگاه همواره همراه درمان بوده است، افزود: آزمایشگاه تشخیص دامپزشکی علاوه بر کمک به تشخیص بیماری ها، در درمان و پایش بیماری ها نیز نقش ارزنده و بسیار مهم و تأثیرگذاری داشته است و امروزه مدیریت درمان و تشخیص بسیاری از بیماری ها و انتخاب روش مناسب درمانی در حوزه دامپزشکی، بدون وجود آزمایشگاه امکانپذیر نمی باشد.
مدیر کل دامپزشکی گیلان گفت: به تعبیری امنیت سلامت غذایی به طور قابل توجهی در گرو عملکرد مناسب آزمایشگاه است. در این میان هر عاملی که بتواند بر کارآیی و عملکرد آزمایشگاه بیفزاید، می تواند علاوه بر نقش موثر در پیشگیری و درمان بیماری ها بر ارتقاء سطح سلامت دام و محصولات دامی نیز تاثیرگذار باشد.

منبع: روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان گیلان
كلمات كليدي : حکیم جرجانی , روز آزمایشگاه

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان دامپزشکی کشور است